Šalia Buivydiškių tvenkinių kils privati gyvenvietė su nuosavu parku - Mogarden

Registruokitės apžiūrai

Blank Form (#8)

Šalia Buivydiškių tvenkinių kils privati gyvenvietė su nuosavu parku

Dalis žmonių, rinkdamiesi naujus namus, butą miesto centre nusprendžia keisti į būstą užmiestyje, norėdami daugiau privatumo ir gamtos kaimynystės. Vis dėlto nebūtina išsikraustyti iš Vilniaus, norint turėti šiuos dalykus. Tarp Buivydiškių tvenkinių ir Justiniškių mikrorajono planuojamas naujas projektas „MO Garden“. Ši uždara butų su nuosavais kiemeliais gyvenvietė bus ne tik šalia miško ir Buivydiškių tvenkinių – jos vidiniame kieme suprojektuotas erdvus parkas. „MO Garden“ gyventojai galės nesunkiai pasiekti netoliese statomą prekybos centrą „Vilnius Outlet“.

„Projekto pavadinimas „MO Garden“ pasirinktas neatsitiktinai. Gyvenvietė bus statoma MOzūriškių gatvėje, o šios gyvenvietės ašis – tik kvartalo gyventojams skirtas privatus parkas, kuriame bus įrengtos erdvės vaikams, gyventojų poilsiui ir bendruomenės pramogoms.

Vidinis parkas – integracijai į gamtos landšaftą ir gyventojų privatumui

Vidiniai kiemai naujuose gyvenamuosiuose rajonuose jau tapo neatskiriama bendros infrastruktūros dalis, vis dėlto kai kur planuojant tokius kiemus padaryta nemažai klaidų: per didelis ir nuolatinis triukšmas, nes per arti suformuotos vaikų žaidimo zonos, nepakankami atstumai tarp gyvenamųjų namų. Dėl to gyventojai neturi pakankamai privatumo. Vis dėlto yra ir kitokių sprendimų – „MO Garden“ vidinis kiemas bus itin erdvus, išlaikyti komfortiški atstumai (22 – 35 m) tarp priešais esančių butų su kiemeliais, erdvės koncepcija kuriama taip, kad tai būtų vieta ne tik vaikams pažaisti, bet ir erdvė ramiam bendruomenės poilsiui. Privatumui užtikrinti šalia gyventojų kiemelių bus formuojamos žaliosios kalvelės, parkas gausiai apželdintas medžiais ir kitais augalais. Dėl pakankamai didelės vidinės erdvės parko zona ir su juo besiribojantys privatūs kiemai bus šviesūs, saulės neužstos priešais esantys namai. Projekto vidinis parkas – tarsi šalia esančios gamtos tęsinys. Šių žalių zonų sąsaja įgyvendinta nutiesiant gamtos motyvus atkartojančius takelius, kurie jungia parką ir mišką. Apželdinta erdvė projekte – net 39% viso sklypo ploto.

Kvartale planuojami 2 tipų gyvenamieji namai

A++ energinės klasės gyvenvietė bus suskirstyta zonomis: keturių ir trijų kambarių dviaukščiai kotedžai (iki 75 m2), su vidiniais kiemeliais ir mažaaukštės statybos daugiabučiai su 1 – 4 kambarių butais nuo 28 m2 iki 71 m2. Keturių kambarių dviaukščiai kotedžai bus orientuoti į miško pusę ties Buivydiškių tvenkiniais. Trijų kambarių dviaukščiai kotedžai (iki 58 m2) „apglėbs“ vidinį sodą, o vidinių kiemelių privatumą užtikrins suformuotos kalvelės. Šalia esančiame miške planuojama padaryti patogius priėjimus prie tvenkinių, išsaugant visą esamą brandų masyvą. Triaukščiai daugiabučiai bus statomi į miesto pusę, šalia jų lygiagrečiai su Vakariniu aplinkkeliu bus papildomai formuojama žalia zona, sudaryta iš įvairių krūmų ir medžių. Gyventojų patogumui daugiabučių rūsyje planuojami sandėliukai.

Bus siūlomas būstas ir su pilna apdaila

Šiandien, kuomet asmeninis laikas itin vertinamas, o darbų atlikimui patikimus vykdytojus rasti sudėtinga, pirkėjai vis dažniau ieško būsto su pilna apdaila arba pasinaudoja plėtotojo siūloma pilnos apdailos įrengimo paslauga. UAB „REWO“ klientų patogumui siūlo abi galimybes. Būsimi pirkėjai galės rinktis iš trijų galimų pilnos apdailos variantų. Kiekvieno buto apdailos projektas bus derinamas individualiai, atsižvelgiant į pirkėjo poreikius ir galimybes.

„MO Garden“ statybos prasidės ketvirtą šių metų ketvirtį, o pirmieji naujakuriai įsikelti galės jau 2022-ųjų metų antroje pusėje. Viso bus pasiūlyti 179 kotedžai ir butai, o 1 m2 kaina prasidės nuo 1981 EUR.

Netolimoje ateityje glaudesnis susisiekimas su Justiniškių mikrorajonu

Kitoje aplinkkelio pusėje, greta Justiniškių „Taikos“ progimnazijos, sostinės savivaldybė artimiausioje ateityje planuoja įgyvendinti naujo atviro miestiečiams parko projektą. Naująjį parką ir Mozūriškių gatvę sujungs pėsčiųjų ir dviračių tiltas per Vakarinį aplinkkelį. Todėl Justiniškes bus galima pasiekti gerokai patogiau ir saugiau, prasiplės aktyvų gyvenimo būdą mėgstančių gyventojų infrastruktūra.

Pavasarį pasitinkame su specialiu pasiūlymu

Perkant 3 ar 4 kambarių butą su kiemeliu – dovanų parkavimo vieta!

Kviečiame apsilankyti projekte ir jau šią vasarą vakarus leisti savo naujų namų privačioje terasoje.

*Pasiūlymų kiekis ribotas.

Parking popup