Apie projektą

Namai

Sukūrėme vietą, kur jūsų norai virs jūsų naujaisiais namais. Funkcionalūs planavimai, kruopščiai sutvarkyta aplinka ir unikali vieta gamtos pašonėje leis jaustis laisvai, o gerai apgalvoti praktiški sprendimai padės mėgautis kokybiška namų kasdienybe. Neabejotinai įvertinsite A++ energetinės klasės butus su pilna arba daline apdaila, sandėliukais, ekonomiška aerotermine šildymo sistema ir kitais namų privalumais. Galite rinktis butus su kiemeliu, terasa ir atskiru įėjimu arba 1-4 kambario butus su erdviomis terasomis ir balkonais nedideliuose mažaaukščiuose namuose.

Šeima

Uždaros gyvenvietės teritorija leis jaustis saugiai jums ir jūsų šeimos nariams. Savo laisvalaikį gamtoje galite planuoti vidiniame parke ar iš jo vedančiais pasivaikščiojimo takais nukeliauti į greta esantį mišką šalia Buivydiškių tvenkinių. Na, o kasdienį šeimos gyvenimo ritmą bus lengva planuoti dėl šalia esančių gausybės kasdienių paslaugų ir puikaus susisiekimo su bet kuria miesto vieta.

Draugystė

Erdviame vidiniame parke su integruotomis žaidimų aikštelėmis ir poilsio zonomis galėsite lengvai rasti vietos ne tik vaikų laisvalaikiui, bet ir ramiam pokalbiui su kaimynais. Jausitės laisvai būdami su savimi ar kurdami naujos draugiškos bendruomenės tradicijas.

Gyvenimas

Šiuolaikiškam žmogui ar šeimos poreikiams pritaikyta mažaaukštės statybos gyvenvietė unikalioje vietoje, šalia brandaus gamtos masyvo. Tai balansas tarp miesto ritmo ir gamtos ramybės. Čia atsiskleis jūsų galimybės kurti. Namus, šeimą, draugystę, naują jūsų gyvenimą.