Pilaitėje šalia Buivydiškių tvenkinių kils naujas butų su kiemeliais kvartalas - Mogarden

Registruokitės apžiūrai

Blank Form (#8)

Pilaitėje šalia Buivydiškių tvenkinių kils naujas butų su kiemeliais kvartalas

Pilaitėje, šalia Buivydiškių tvenkinių, nekilnojamojo turto kompanija REWO pradeda naujo gyvenamųjų namų projekto plėtros darbus. Tai bus butai su atskirais įėjimais ir kiemeliais bei mažaaukščiai, 3 aukštų daugiabučiai, atitinkantys jaunų žmonių ir jaunų šeimų poreikius. Plėtojamos teritorijos plotas – 2,5 ha.

Planuodama šios teritorijos plėtrą REWO tęsia prieš keletą metų Lietuvoje pradėtą naujos koncepcijos būstų statybą, kai kiekvienas butas turi atskirą įėjimą iš lauko, nuosavą kiemą ir funkcionalų planavimą. Šie butai atitinka žmonių lūkesčius, kurie norėtų gyventi nuosavame name ir būti apsupti gamtos.

„Buvome pirmieji, pasiūlę rinkai tokios koncepcijos būstą, kuris yra itin populiarus Anglijos ir JAV miestuose. Šioje vietovėje Vilniuje jau esame pastatę panašius projektus –„Naujoji Anglija“, „Town House“ ir „Nok Nok Home“. Jie buvo labai sėkmingi. Jausdami kompaktiško, racionalaus ir gyvenimą nuosavame name primenančio būsto mieste poreikį kuriame dar vieną panašų projektą“, – sakė REWO vadovas Edvinas Malevskis.

Butai su kiemeliais bus dviejų aukštų, siūlomi du tipai – 3 kambarių 58 m2 ir 4 kambarių 75 m2. Kvartale suprojektuoti ne tik butai su kiemeliais, bet ir nedideli, 3 aukštų daugiabučiai – 1-4 kambariai nuo 28 m2 iki 71 m2. Pasak plėtotojo, butai šioje vietoje turėtų būti įperkami ir patrauklūs jauniems žmonėms, kurie įsigyja savo pirmąjį būstą, nori gyventi arčiau gamtos ir turėti gerą susisiekimą su miesto centru. Čia kaimynystėje jie turės mišką, Buivydiškių tvenkinius, Vakarinį aplinkkelį ir „Vilnius Outlet“ išparduotuvių centrą.

Statybos leidimą kompanija planuoja gauti ateinančių metų vasarą. Į modernios architektūros, A+ energinės klasės namus ir sutvarkytą teritoriją planuojama investuoti 13,3 mln. EUR. Projektą plėtotojai tikisi užbaigti per dvejus metus.

Bus pastatyta 84 vnt. butų su kiemelais ir 96 butai. Iš viso 24 statiniai.

Projekto išskirtinumas dar ir tas, kad jo vidiniame kieme būsimiems gyventojams bus sukurta socialinė erdvė – gausiai apželdintas 20 a dydžio parkas, su jame integruotomis vaikų žaidimų aikštelėmis, vietomis kaimynų piknikams.

Pavasarį pasitinkame su specialiu pasiūlymu

Perkant 3 ar 4 kambarių butą su kiemeliu – dovanų parkavimo vieta!

Kviečiame apsilankyti projekte ir jau šią vasarą vakarus leisti savo naujų namų privačioje terasoje.

*Pasiūlymų kiekis ribotas.

Parking popup

Galime pasidžiaugti, jog nekilnojamo turto rinkoje situacija po truputį keičiasi!

EURIBOR palūkanos pradėjo mažėti, o tai reiškia, jog būsto paskolos tampa vis palankesnės pirkėjams. Mažesnės mėnesinės įmokos – didesnės galimybės įsigyti savo svajonių būstą, tad metas atnaujinti būsto paieškas!

Kviečiame atsakyti į kelis klausimus ir gauti Jums skirtą asmeninį pasiūlymą.

Jūsų ieškomas turtas:
Biudžetas turtui įsigyti?
Kaip greit norite įsikelti?
Pradinis įnašas/avansinis mokėjimas:
Pirk naują, padėsime parduoti seną:
Jūsų kontaktai asmeniniam pasiūlymui gauti:

Ačiū už atsakymus, netrukus su Jumis susisieksime!