Į vaizdingą Vilniaus kampelį veda vis daugiau kelių - Mogarden

Registruokitės apžiūrai

Blank Form (#8)

Į vaizdingą Vilniaus kampelį veda vis daugiau kelių

Gerai išplėtota susisiekimo infrastruktūra – didelis gyvenimo mieste privalumas. Gyventojai labai vertina, kad gali greitai pasiekti mokyklas ir darželius, gydymo įstaigas, parduotuves ar tiesiu taikymu nuvažiuoti į miesto centrą. Šiuo metu aplink Buivydiškes Vilniuje vykstantys infrastruktūros pokyčiai atneša būtent tokių patogumų ir didelę pridėtinę vertę. 

Naujai išasfaltuotos gatvės, viadukai, takai ir viešojo transporto trasos tampa reikšmingomis gijomis, kurios sujungia miesto dalis bei suartina kaimynystę. Senbuviai pažymi ir tai, kad tvari infrastruktūros plėtra kaip ir prižiūrėtos žaliosios erdvės teigiamai veikia jų nekilnojamojo turto vertę. Būtent dėl šių veiksnių Sostinės vakarinėje dalyje esančios Buivydiškės aktyviai gausėja naujakurių – tinkamą gyvenimo balansą čia atranda vis daugiau šeimų.

Daugiau jungčių – daugiau patogumo

Buivydiškėse kaip tik šiuo metu intensyviai plečiasi miesto infrastruktūra. Čia pat susisiekimo šerdis – Vilniaus vakarinis aplinkkelis, sujungiantis Oslo gatvę miesto pietuose su Ukmergės plentu šiaurėje. Vos kelios minutės ir Buivydiškių gyventojai pasiekia Vilnius „Outlet“ prekybos centrą, kitas parduotuves ar socialinių paslaugų vietas. 

Viadukas sujungsiantis Justiniškes ir Buivydiškes (Irmanto Gelūno / BNS nuotrauka)

Artimesnei Buivydiškių ir Justiniškių kaimynystei ypač pasitarnaus naujasis viadukas – tiesioginė jungtis tarp dviejų miesto dalių leis vos per kelias minutes pasiekti Justiniškes. Mozūriškių gatvę viadukas sujungs su Helsinkio ir Rygos gatvėmis. 

Vietos gyventojai viaduko projektą, kuris jau pastatytas ir turėtų būti atidarytas dar šiais metais, vertina kaip ypač svarbų žingsnį gerinant vietos susisiekimo infrastruktūrą. Anot jų, viadukas pirmiausia leis vos per kelias minutes pasiekti Justiniškėse esančius darželius ir mokyklas, taip pat – gydymo ir kultūros įstaigas.

Socialinė infrastruktūra 

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė REWO vadovo Edvino Malevskio teigimu, Buivydiškių veidą šiuo metu labiausiai formuoja būtent aktyviai besikeičianti Mozūriškių gatvės aplinka. Čia vienas po kito atsiranda nauji mažaaukštės statybos projektai – „Town House“, „Naujoji Anglija“ ir jų tęsinys „Mo Garden“. Pirmieji  du projektai jau sėkmingai realizuoti ir apgyvendinti. „Mo Garden“ – pildosi naujakuriais. Kartu su pastarojo projekto plėtra bus užbaigta Mozūriškių gatvės atkarpa, kuri susijungs su Helsinkio gatve. 

Infrastruktūros plėtra Buivydiškėse

Kartu su nauja gatvės atkarpa į rajono gyvenimą taip pat įsilies naujos viešojo transporto trasos – šalia minėtų NT projektų bus įrengtos autobusų stotelės. Gyventojams palengvės susisiekimas tiek su Justiniškėmis ar Pilaite, tiek su centrine miesto dalimi. 

Vilniaus miesto savivaldybės planuose yra numatyta pastatyti ir pėsčiųjų tiltą, kuris užtikrins abipusę naudą. Justiniškių gyventojai lengviau pėsčiomis pasieks Buivydiškių gamtą, o Buivydiškių gyventojai – socialinę infrastruktūrą.

Akcentuoja gero susisiekimo svarbą

Žalieji plotai ir takai Buivydiškėse pritraukia kaimynystėje gyvenančius Justiniškių bendruomenės narius. Vietinių teigimu, Justiniškės yra gana tankiai apgyvendintas Vilniaus rajonas, dėl to kiekvienas arti esantis miškas ar parkas – didelė vertybė, kur gali pabėgioti, pasivaikščioti su šuniu ir tiesiog atsipalaiduoti gamtoje po dienos darbų. 

Pasivaikščiojimo takai

Buivydiškių gyventojams ši gamtos prabanga – prie pat durų slenksčio. O visa susisiekimo su miestu infrastruktūra tampa tokia pati kaip ir seniai į miestą įsiliejusiose Justiniškėse: tas pats vakarinis aplinkkelis, patogūs nuvažiavimai viadukais, lengvai pasiekiamos viešojo transporto stotelės ir patogūs maršrutai. 

„Kai susisiekimas su miesto centru ir kitomis dalimis yra paprastas ir greitas, žmonės sutaupo daug laiko, jiems paprasčiau planuoti dieną. Todėl savo projektus visada vystome ten, kur yra vystomos susisiekimo galimybės, o kartu aiškią vertę suteikia natūralios gamtos apsuptis ir didesnis privatumas.“, – sako Edvinas Malevskis, NT vystytojų bendrovės REWO vadovas. Šioje miesto dalyje bendrovė sėkmingai įgyvendina jau ne vieną išskirtinį projektą. 

Projektui idėjas diktavo gamtos apsuptis

Mažaaukštės statybos „Mo Garden“ gyvenvietė siūlo privatumą bei saugumą – projekto teritorija yra uždara. Kita vertus, toks projektas – puiki galimybė puoselėti kaimynų ryšius ir kurti draugišką bendruomenę. 

„Mo Garden“ projektas

Pasak E. Malevskio, būstą čia besirenkantys REWO klientai labiausiai vertina būtent išskirtinę lokaciją. Šalia tyvuliuoja tvenkiniai, ošia miškas, nors rajonas nėra nutolęs nuo miesto centro ir lengvai pasiekiamas, nes šiuo metu čia vyksta svarbūs infrastruktūros pokyčiai ir plėtra. 

Apskritai, gamtos apsuptis vystytojams padiktavo ne vieną idėją, koks turėtų būti „Mo Garden“. Pavyzdžiui, projekte įgyvendintas japonų kraštovaizdžio dizaino principas – pasiskolinta aplinka: gyvenamųjų namų teritorijoje suformuota pamiškės biotopui būdinga sistema, kurioje sąveikauja mažiausiai trijų sluoksnių augalai. Želdynų augalai kruopščiai atrinkti atsižvelgiant į vietovei būdingas floros rūšis, kad atkartotų natūralią augmeniją ir harmoningai įsilietų į vietinę ekosistemą.

Kviečiame pasižiūrėti vaizdo įrašą, kuriame apie “Mo Garden” projekto koncepciją ir vertes pasakojama plačiau.

Pavasarį pasitinkame su specialiu pasiūlymu

Perkant 3 ar 4 kambarių butą su kiemeliu – dovanų parkavimo vieta!

Kviečiame apsilankyti projekte ir jau šią vasarą vakarus leisti savo naujų namų privačioje terasoje.

*Pasiūlymų kiekis ribotas.

Parking popup