Gyvenimas moderniame dviejų aukštų bute tarsi nuosavame name - Mogarden

Registruokitės apžiūrai

Blank Form (#8)

Gyvenimas moderniame dviejų aukštų bute tarsi nuosavame name

Jaukūs mažaaukščiai namai, erdvios terasos, nuosavas kiemelis ir prieš akis alsuojanti gamta. Visa tai darė įtaką interjero dizainerei Ievai Viesulienei, kūrusiai NT projekto „MO Garden“ interjerą Vilniuje. 

Kurdama interjerą dizainerė rinkosi modernų minimalistinį stilių, rėmėsi Japandi stiliaus spalvine gama, stengėsi vizualiai išlaikyti erdvės pojūtį. Todėl dviejų aukštų bute parinktos gamtoje vyraujančios šviesios spalvos, funkcionalūs baldai bei detalės. Išskirtinėmis interjero detalėmis tapo svetainės erdvėje išsaugotas natūralus lubų motyvas ir 5 metrų aukščio langas laiptinėje. O dar daugiau jaukumo erdvei suteikti padėjo parinkti įvairūs apšvietimo šaltiniai.

Daug praktinių privalumų

I. Viesulienė sako, kad gyvenamąsias patalpas visada projektuoja taip, kad būtų patogu judėti, netrikdytų atstumai tarp baldų, tačiau taip pat būtų maksimaliai išnaudota vieta daiktų laikymui.

„Butas per du aukštus leidžia labai aiškiai atskirti gyvenamąją ir poilsio zonas. Vieni šeimos nariai gali ramiai ilsėtis antrame aukšte, kol kiti vakaroja apačioje. Be to, į antrą aukštą nesklinda kvapai iš virtuvės gaminant valgį“, – praktinius būsto privalumus vardija interjero dizainerė. 

Anot jos, įgyvendinus kūrybinius sprendimus – pasitelkus šviesių tonų atspalvius, funkcionalų baldų išdėstymą, tinkamai parinkus apšvietimą – buto erdvė dar labiau išsiplėtė. Erdvės pojūtį bute užtikrina ir aukštos lubos bei dideli, nuo lubų iki grindų siekiantys langai, pro kuriuos atsiveria vaizdas į šalia esantį mišką arba įrengtą vidinį parką. O nuosavas kiemelis ir terasa dar papildomai pratęsia privačią erdvę – tik jau lauke. 

Apie kokius pokyčius svajoja miesto žmogus?

I. Viesulienė pastebi, kad saugus nuosavas kiemas, atskiri įėjimai, prižiūrėta veja ir jauki terasa yra tai, ko nori nemažai miesto žmonių, svajojančių ar planuojančių gyvenimo pokyčius. 

Kita alternatyva būtų nuosavas namas, tačiau dauguma pirkėjų iškart supranta, jog toks sprendimas gali atimti apsčiai laiko – nuosavą namą ir jo aplinką reikia nuolat ir aktyviai prižiūrėti. Palyginti, „MO Garden“ išvaduoja nuo panašių rūpesčių, suteikia privatumo pojūtį ir nuosavos erdvės šalia buto. 

Svarbi ir gyvenvietės lokacija. Šalia yra Vilniaus Vakarinis aplinkkelis, todėl galima greitai nuvažiuoti į bet kurią miesto dalį. Gyvenvietėje vyrauja dideli atstumai tarp namų, įrengtas erdvus gyventojams skirtas vidinis parkas su erdvėmis vaikams, kurio takais galima nukeliauti iki visai čia pat esančio miško masyvo ir Buivydiškių tvenkinių.  

Besirenkantys tarp buto standartiniame daugiabutyje ir buto per du aukštus „MO Garden“ projekte taip pat įvertina, kad pastarojo tipo būste nėra bendrų laiptinių ir galima išvengti su jomis susijusių eksploatacinių išlaidų. A++ energinės klasės butuose įrengta aeroterminė šildymo sistema, išvedžiotas grindinis šildymas. 

Rūpinasi ir namų jaukumu, ir finansavimo galimybėmis

Projekto vystytojai sukūrė visą būtiną infrastruktūrą – erdviame vidiniame parke su integruotomis žaidimų aikštelėmis ir poilsio zonomis galima lengvai rasti vietos ne tik vaikų laisvalaikiui, bet ir kaimynų pokalbiams, nuo kurių prasideda bendruomenės kūrimas.  

„Esame įsitikinę, kad namai yra kur kas daugiau negu durys, sienos ir langai. Namų ramybė ir jaukumas turi peržengti slenkstį ir sietis su visa aplinka – kiemais, želdynais, parku, mišku už tvoros. Šis platus požiūris atsispindėjo kiekviename „MO Garden“ vystymo etape. Manome, kad tai suvienys ir išskirtinės gyvenvietės bendruomenę, išlaisvins žmonių kūrybiškumą“, – reziumuoja bendrovės „REWO“ vadovas E. Malevskis. 

Jis atkreipia dėmesį, jog bendradarbiaudama su bankais bendrovė „REWO“ pasirūpino išskirtinėmis būsto finansavimo sąlygomis savo klientams. Perkant butą „MO Garden“ projekte pirkėjai turi galimybę fiksuoti spec. palūkanas ateinantiems dvejiems metams.

Pasivaikščiokite po demo butą stebint vaizdo įrašą, jame plačiau apie butų koncepciją ir pagrindinius privalumus.

Pavasarį pasitinkame su specialiu pasiūlymu

Perkant 3 ar 4 kambarių butą su kiemeliu – dovanų parkavimo vieta!

Kviečiame apsilankyti projekte ir jau šią vasarą vakarus leisti savo naujų namų privačioje terasoje.

*Pasiūlymų kiekis ribotas.

Parking popup